Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja 'U Marije'. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Damian
21 cze 2026 o 21:12
Pyszne jedzenie, polecam!
Agnieszka
21 cze 2026 o 15:38
Smaczne domowe jedzonko dostarczone na czas. A zasmażana kapusta - mistrzostwo świata
Grzegorz
21 cze 2026 o 15:18
Z
Agnieszka
20 cze 2026 o 15:37
pyszne jak zawsze
jaroslaw
19 cze 2026 o 12:51
wszystko ekstra polecam
jaroslaw
17 cze 2026 o 15:36
wszystko w jak najlepszym porzadku polecam smaczne i cieple
Alicja
12 cze 2026 o 15:47
Gorące i pyszne :) jak zazwyczaj: mniam mniam !
Bogusława
8 cze 2026 o 19:32
Dostarczone szybko, dania smaczne i gorące.
Emilia
8 cze 2026 o 17:51
Zamówiłam kotlet drobiowy, dostałam schabowy. Zadzwoniłam, dowieziono odpowiedni, który Niestety był surowy czerwone, nie dopieczone mięso. Pomyłka mięsa okej, zdarza się. Ale ten nie dopieczony drobiowy
Aleksandra
8 cze 2026 o 12:36
Jedzenie smacznie jak u mamy ,POLECAM