RESTAURACJA 'U MARIJE'

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 612 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Restauracja 'U Marije'. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

21 cze 2026 o 21:12 Pyszne jedzenie, polecam!
21 cze 2026 o 15:38 Smaczne domowe jedzonko dostarczone na czas. A zasmażana kapusta - mistrzostwo świata
21 cze 2026 o 15:18 Z
20 cze 2026 o 15:37 pyszne jak zawsze
19 cze 2026 o 12:51 wszystko ekstra polecam
17 cze 2026 o 15:36 wszystko w jak najlepszym porzadku polecam smaczne i cieple
12 cze 2026 o 15:47 Gorące i pyszne :) jak zazwyczaj: mniam mniam !
8 cze 2026 o 19:32 Dostarczone szybko, dania smaczne i gorące.
8 cze 2026 o 17:51 Zamówiłam kotlet drobiowy, dostałam schabowy. Zadzwoniłam, dowieziono odpowiedni, który Niestety był surowy czerwone, nie dopieczone mięso. Pomyłka mięsa okej, zdarza się. Ale ten nie dopieczony drobiowy
8 cze 2026 o 12:36 Jedzenie smacznie jak u mamy ,POLECAM